graNAgieldzie

Świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy przy zakupach...

 Jak oszczędzić ok 90% ceny kupując Smartfon, Pralkę lub Telewizor?

 Na pewno zauważyliście, że wraz z rozprzestrzeniającym się na świecie trendem zakupów online rozpoczęły swoją działalność internetowe sklepy oraz serwisy oferujące niesamowite zniżki oraz przeceny. Po osiągnięciu sukcesu w Ameryce Północnej oraz w Europie Zachodniej nadszedł także czas na inteligentne zakupy w Polsce.

Z prasy, mediów jak i blogosfery można dowiedzieć się o doświadczeniach szczęśliwych zwycięzców, cieszących się z bardzo drogich rzeczy zdobytych za ułamek ich ceny rynkowej. Nie byliśmy w 100% pewni czy to prawda więc zdecydowaliśmy się je przetestować. Uznaliśmy że najlepszym testem będzie zakup upragnionego UltraBooka (nowoczesnego komputera przenośnego) oraz najnowszego iPhone 6s.

Od dawna marzyłam o posiadaniu superszybkiego UltraBooka i najnowszego iPhone 6s, więc to na mnie spadła odpowiedzialność na przeprowadzenie testu.

Zaczęłam od przeprowadzenia małego badania aby dowiedzieć się, która z tych stron jest najbardziej wiarygodna i nadająca się najlepiej do przeprowadzenia recenzji. Po wielu godzinach szperania w sieci doszłam do wniosku, że z uwagi na liczne reklamy w telewizji oraz internecie jak i bardzo dobrą opinię, Sknerus.pl jest idealnym kandydatem do mojego testu.

Sknerus.pl działa na zupełnie innej zasadzie niż Allegro czy eBay. Oferuje on licytacje wyłącznie nowych przedmiotów, bez ceny minimalnej. Licytacja zawsze startuje od 0 zł, a przebicia można dokonać o 1 grosz. Dzięki temu, każdy przedmiot bez względu na swoją cenę rynkową jest w zasięgu ręki dosłownie każdego.

Licytacje z reguły trwają krótko, a nie tygodniami, jak ma to miejsce na innych serwisach. Dzięki temu licytacje są bardzo dynamiczne, a ostateczne ceny licytowanych przedmiotów niespotykanie niskie.

Jak rozpocząć zakupy na Sknerus.pl? - czyli zakupy krok po kroku, od rejestracji, po odebranie przesyłki kurierskiej z wymarzonym przedmiotem!

Aby korzystać ze strony i móc licytować produkty należy wykupić pakiet tzw. BIDów czyli specjalnej waluty. Jeżeli wygrasz licytację możesz cieszyć się ogromną zniżką. Ponadto Sknerus.pl jako jedyny serwis na rynku po wygranej zwróci Ci wszystkie wydane BIDy.

Sknerus.pl oferuje także bardzo szczodrą ofertę dla nowych użytkowników. Twój pierwszy zakup BIDów zostanie podwojony. To była idealna okazja dla takiego świeżaka jak ja.

Po prostym procesie rejestracji, otrzymałam od Sknerus.pl dwa razy więcej BIDów, korzystając z kodu promocyjnego dla początkujących (kod brzmi: "Starter"). W końcu mogłam spróbować swoich sił w aukcji i być może wygrać upragnionego iPhona 6 i Ultrabooka. Zanim się zarejestrowałam nie byłam do końca pewna jak to działa ale po przejściu przez proces rejestracji instrukcję "Jak to działa" wszystko stało się jasne i zrozumiałe.

Aby rozpocząć licytację na Sknerus.pl wystarczy zakupić odrobinę BIDów. Jeden BID to zaledwie kilkanaście groszy, a ponadto są one sprzedawane są w pakietach dla ułatwienia zakupów. Po zakupie takiego pakietu wystarczy znaleźć podobający Ci się towar i zacząć licytować.

Zaczęłam od licytacji swojego od dawna upragnionego iPhona 6s i Ultrabooka. Po dość krótkiej aukcji, niespodziewanie wygrałam!

Za jedyne 27.21 zł zgarnęłam iPhona 6 wartego 3.400 zł! (oczywiście trzeba było doliczyć koszty przesyłki w wysokości 30 zł)

Aby upewnić się, że takie zakupy są możliwe cały czas poczekałam jak przebiegnie druga aukcja w której brałam udział. Ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu: Wygrałam ponownie! Tym razem oszczędziłam jeszcze więcej, mimo iż aukcja trwała dłużej. Ostatecznie zapłaciłam 81.74zł za MacBooka Pro wartego ponad 10000zł. Doprawdy imponujące. Nigdzie indziej nie oferują takich oszczędności.

Po wygranej i zapłaceniu za przedmioty, otrzymałam je kilka dni później. Teraz mam swój wymarzony komputer i telefon.

Jeżeli zdecydowałeś/aś się dać szansę ogromnym oszczędnościom i nowoczesnym zakupom w Sknerus.pl - pewnie zastanawiasz się jak to działa. Zaraz wszystko wytłumaczę. Oto szczegółowy przewodnik, bardzo pomocny na samym początku przygody ze Sknerus.pl (jeżeli wydaje się krótki, to dlatego że jest bardzo prosty).

Krok 1: Załóż konto na Sknerus.pl i zgarnij podwójnie BIDy przy pierwszym zakupie. Kliknij na nasze ekskluzywne linki aby otrzymać tą samą zniżkę co ja.
Ta oferta wygasa w 15 Maja 2017
Kod: Starter

Krok 2: Znajdź aukcję, która cię interesuje i zacznij licytować

Krok 3: Jeżeli wygrywasz aukcję, następuje przekierowanie do strony transakcji płatniczych gdzie sfinalizujesz swoje zakupy z ogromną zniżką.

Krok 4: Dostaniesz zwrot wszystkich BIDów z każdej wygranej aukcji. Pamiętaj, aukcję jest bardzo łatwo wygrać, wystarczy że poświęcisz trochę czasu na licytację.

Konkluzje

Moje doświadczenie ze Sknerus.pl było niesamowicie pozytywne. 81% oszczędności w porównaniu do ceny rynkowej do niedawna wydawało się niemożliwe ale teraz wiem, że serwis faktycznie daje takie możliwości oszczędzania. Gorąco polecam!

Więcej o Sknerus.pl:
Serwis aktualnie reklamowany jest na największych kanałach telewizyjnych w Polsce jak i serwisach internetowych takich jak: Onet.pl, WP.pl, Interia.pl i wiele innych Informacje o Sknerus.pl wraz z różnymi kodami rabatowymi można znaleźć także w prasie m.in.: Forbes, Newsweek, Auto Świat, TopGear, Komputer Świat, Dziennik